1

De redding (e-Book) | Jayne Ann Krentz (ISBN 9789402304909)

De redding (e-Book)

Jayne Ann Krentz

EPUB met digitaal watermerk | Februari 2016
Dertien jaar geleden verliet Lucy Sheridan Summer River, nadat Mason Fletcher haar redde uit de handen van Tristan. Het is voor haar nog steeds moeilijk deze herinneringen een plek te geven.... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

2

Makkelijk leven (e-Book) | Herman Koch (ISBN 9789059654235)

Makkelijk leven (e-Book)

Herman Koch

EPUB met digitaal watermerk | Maart 2017
Tom Sanders is een gevierd schrijver van zelfhulpboeken en hij leidt een gelukkig leven met Julia en twee volwassen zonen, van wie de jongste, Stefan, zijn oogappel is. Tijdens een... Meer
Prijs € 12,50
Zet op wensenlijst

3

Geil (e-Book) | Isabelle Dams (ISBN 9789057204869)

Geil (e-Book)

Isabelle Dams

EPUB met digitaal watermerk | Februari 2013
Geil. Een erotische biografie bundelt openhartige, opwindende en (soms) herkenbare korte verhalen over de seksuele ontdekkingstocht van Nanou. Het is een verzameling erotische ontmoetingen... Meer
Prijs € 4,99
Zet op wensenlijst

4

Oorlog en terpentijn (e-Book) | Stefan Hertmans (ISBN 9789023479314)

Oorlog en terpentijn (e-Book)

Stefan Hertmans

EPUB met digitaal watermerk | September 2013
Winnaar AKO Literatuurprijs 2014 Het verhaal van een kleine held in de Grote Oorlog die ervan droomde kunstenaar te worden. Vlak voor zijn dood in de jaren tachtig van de vorige eeuw gaf... Meer
Prijs € 5,99
Zet op wensenlijst

5

Beknopte geschiedenis van Nederland (e-Book) | James C. Kennedy (ISBN 9789035144545)

Beknopte geschiedenis van Nederland (e-Book)

James C. Kennedy

EPUB | Februari 2017
Wereldwijd geloven veel mensen dat Nederland een uniek land is. Dat heeft te maken met de onttrekking van veel land aan de zee, maar ook met de Nederlandse handelsgeest, de markante... Meer
Prijs € 17,99
Zet op wensenlijst

6

Selfies (e-Book) | Jussi Adler-Olsen (ISBN 9789044628241)

Selfies (e-Book)

Jussi Adler-Olsen

EPUB | Maart 2017
Ze zijn jong, knap, lopen in merkkleding en besteden dagelijks uren aan hun haar - en daarbij leven ze van een uitkering. Deze jonge vrouwen denken alleen aan zichzelf, maar leiden een... Meer
Prijs € 11,99
Zet op wensenlijst

7

De zijderoutes (e-Book) | Peter Frankopan (ISBN 9789000315710)

De zijderoutes (e-Book)

Peter Frankopan

EPUB met digitaal watermerk | Maart 2016
The Times – ‘Veel boeken beweren “een nieuwe geschiedenis van de wereld” te zijn; dit boek heeft die benaming met recht.’ DWDD-boekentip maart 2016 De zijderoutes is een schitterende... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

8

Het verboden boek (e-Book) | Ewoud Kieft (ISBN 9789045030937)

Het verboden boek (e-Book)

Ewoud Kieft

EPUB met digitaal watermerk | April 2017
Mein Kampf: velen hebben er een mening over, vrijwel niemand heeft het gelezen. Sinds het boek in januari 2016 opnieuw in Duitsland verscheen, nadat het zeventig jaar verboden was geweest,... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

9

De perfecte partner (e-Book) | Esther Verhoef (ISBN 9789041419965)

De perfecte partner (e-Book)

Esther Verhoef

EPUB met digitaal watermerk | Juli 2011
Een spannend verhaal van meermaals bekroonde bestsellerschrijfster Esther Verhoef. In De perfecte partner gaat een plastisch chirurg ver buiten zijn boekje... of toch niet? De perfecte... Meer
Prijs € 1,99
Zet op wensenlijst

10

Ragdoll (e-Book) | Daniel Cole (ISBN 9789024574995)

Ragdoll (e-Book)

Daniel Cole

EPUB met digitaal watermerk | Februari 2017
Voor liefhebbers van Samuel Bjørk komt nu het ijzingwekkende debuut Ragdoll van Daniel Cole. Laat je meenemen in dit razend spannende verhaal. Maar pas op voor de wolf in schaapskleren… Een... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

1

Dafne likes (e-Book) | Dafne Schippers (ISBN 9789048837410)

Dafne likes (e-Book)

Dafne Schippers

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2017
Dafne LIKES kookboek staat vol met gezonde recepten, gemaakt van verse ingrediënten die snel op tafel staan en nog razend lekker zijn ook. Dafne geeft aan wat je het beste kunt eten voor en... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

2

Het Lot van de Moordenaar (e-Book) | Robin Hobb (ISBN 9789024572113)

Het Lot van de Moordenaar (e-Book)

Robin Hobb

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2017
Het Lot van de Moordenaar is het derde en laatste deel van De Boeken van Fitz en de Nar, Robin Hobbs terugkeer naar de wereld van de Zieners. Fitz’ dochter Bij is op brute wijze ontvoerd... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

3

Het houden van mannen (e-Book) | Myrthe van der Meer (ISBN 9789044351750)

Het houden van mannen (e-Book)

Myrthe van der Meer

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2017
Veel Nederlandse vrouwen hebben een man, of kennen iemand die er een heeft. Voor iedereen die interesse heeft in de man als huisgenoot of er al een heeft en hier meer over wil weten, is er... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

4

Eva (e-Book) | Bregje Bleeker (ISBN 9789048820009)

Eva (e-Book)

Bregje Bleeker

EPUB met digitaal watermerk | Januari 2017
Eva groeit op in een arme katholieke omgeving en maakt carrière in een tijd waarin dat voor vrouwen nog uitzonderlijk is. Ze is hét voorbeeld voor een generatie die zich wilde vrijmaken van... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

5

Casanova (e-Book) | Laurence Bergreen (ISBN 9789046821787)

Casanova (e-Book)

Laurence Bergreen

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2017
Giacomo Casanova. Zijn naam geldt tegenwoordig als synoniem voor charmante vrouwenversierder en -verslinder, maar het héle verhaal, het ware verhaal achter deze opmerkelijke figuur is... Meer
Prijs € 23,99
Zet op wensenlijst

6

Schittering (e-Book) | Margaret Mazzantini (ISBN 9789028441705)

Schittering (e-Book)

Margaret Mazzantini

EPUB met digitaal watermerk | April 2016
Schittering is een aangrijpend verhaal over de vraag hoeveel moed er voor nodig is om jezelf te zijn. Twee jonge mannen, twee dubbellevens. Guido groeit op in een welgesteld gezin, zijn... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

7

Magisterium boek 3 - De Bronzen Sleutel (e-Book) | Holly Black (ISBN 9789048835508)

Magisterium boek 3 - De Bronzen Sleutel (e-Book)

Holly Black

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2017
Call, Tamara en Aaron zouden veilig moeten zijn op het Magisterium, maar de plotselinge dood van een klasgenoot bewijst het tegendeel. De drie vrienden moeten de moordenaar opsporen, waarbij... Meer
Prijs € 8,99
Zet op wensenlijst

8

Jeugd zoekt een haven (1) (e-Book) | Nelly van Dijk-Has (ISBN 9789401910309)

Jeugd zoekt een haven (1) (e-Book)

Nelly van Dijk-Has

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2017
Jeugd zoekt een haven van Nelly van Dijk-Has is het eerste deel van een trilogie over de familie Linthout in de jaren vijftig. Het gezin van Freek en Bets Linthout heeft zeven opgroeiende... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

9

Mea culpa (e-Book) | Clare Mackintosh (ISBN 9789026137747)

Mea culpa (e-Book)

Clare Mackintosh

EPUB met digitaal watermerk | Januari 2016
Mea culpa’ is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci. Wanneer een alleenstaande moeder de hand van haar zoontje even loslaat, gebeurt het... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

10

Buys (e-Book) | Willem Anker (ISBN 9789057598425)

Buys (e-Book)

Willem Anker

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2017
Willem Anker (1979) debuteerde met de roman Siegfried. Buys werd bekroond met de Hertzogprijs, de belangrijkste Zuid-Afrikaanse literatuurprijs. Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

1

Naar bed, naar bed (e-Book) | M.J. Arlidge (ISBN 9789402308983)

Naar bed, naar bed (e-Book)

M.J. Arlidge

EPUB met digitaal watermerk | Juni 2017
Al ruim 75.000 verkochte exemplaren van de boeken van Arlidge in Nederland en VlaanderenSnelheid, gruwel en een fijne plotHelen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J.... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

2

Ken je me nog? (e-Book) | Margreet Maljers (ISBN 9789401909280)

Ken je me nog? (e-Book)

Margreet Maljers

EPUB met digitaal watermerk | Juni 2017
Margreet Maljers is terug met Ken je me nog, een feelgoodroman in de stijl van Memories. Hoofdpersoon Leonie is getrouwd met de charmante Erik, die graag wat onschuldig flirt met andere... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

3

Als een droom uiteenspat (e-Book) | Ina van der Beek (ISBN 9789401909419)

Als een droom uiteenspat (e-Book)

Ina van der Beek

EPUB met digitaal watermerk | Juni 2017
oes, de hoofdpersoon in Als een droom uiteenspat van Ina van der Beek, weet al van jongs af aan wat ze wil worden: rijk! En dat lijkt haar nog te lukken ook als ze trouwt met Gijs-Jan. Ze is... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

4

Het kwaad (e-Book) | Daniel Silva (ISBN 9789402750782)

Het kwaad (e-Book)

Daniel Silva

EPUB met digitaal watermerk | Juli 2017
Ze was het bekendste lid van het Engelse koningshuis. Ze was geliefd om haar schoonheid en haar inzet voor goede doelen. Ze werd gehaat door haar ex-echtgenoot, de kroonprins, en haar... Meer
Prijs € 4,99
Zet op wensenlijst

5

Bekentenissen van een hersenchirurg (e-Book) | Henry Marsh (ISBN 9789046822265)

Bekentenissen van een hersenchirurg (e-Book)

Henry Marsh

EPUB met digitaal watermerk | Juni 2017
Bekentenissen van een hersenchirurg is een adembenemend eerlijk boek, waarin Henry Marsh terugblikt op onmogelijke dilemma’s en life changing beslissingen. Hij beleefde tijdens zijn lange... Meer
Prijs € 13,99
Zet op wensenlijst

6

Voor altijd gelukkig (e-Book) | Marie Force (ISBN 9789402306194)

Voor altijd gelukkig (e-Book)

Marie Force

EPUB met digitaal watermerk | Juni 2017
De wereldberoemde filmster Flynn en de jonge onderwijzeres Natalie vinden de ware liefde in elkaars armen Sinds ze letterlijk tegen hem op botste tijdens een wandeling is Natalie oneindig... Meer
Prijs € 11,99
Zet op wensenlijst

7

Goede dochter (e-Book) | Karin Slaughter (ISBN 9789402752663)

Goede dochter (e-Book)

Karin Slaughter

EPUB met digitaal watermerk | Juni 2017
Achtentwintig jaar geleden: het zorgeloze leven van zusjes Charlotte en Samantha Quinn en hun ouders wordt wreed verstoord door een gruwelijke aanslag. Hun moeder verliest daarbij het leven... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

8

Marketing fundamentals (e-Book) | Bronis Verhage (ISBN 9789001853235)
Prijs € 68,50
Zet op wensenlijst

9

Winter in Maine (e-Book) | Gerard Donovan (ISBN 9789046815618)

Winter in Maine (e-Book)

Gerard Donovan

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2017
De hond Hobbes is de enige vriend van Julius Winsome in zijn blokhut midden in de uitgestrekte bossen van Maine. Winsome vindt het eenzame bestaan wel goed zo, tot het moment dat hij zijn... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

10

De diefstal van Albert (e-Book) | Gerard Donovan (ISBN 9789046819784)

De diefstal van Albert (e-Book)

Gerard Donovan

EPUB met digitaal watermerk | Juni 2017
1938. Tijdens een mooie zomer aan de zuidkust van Engeland steelt een vrouw een kinderwagen, mét baby. Ze noemt het kind Albert. Ze is goed voorbereid, ze heeft een boek over babyverzorging... Meer
Prijs € 11,99
Zet op wensenlijst