7 titels gevonden in vanaf

Sorteer op:

  • Een onmogelijke keuze (e-Book)
    Pip en Max hebben een gelukkig huwelijk. Wanneer hun zoontje Dylan ongeneeslijk ziek wordt vechten ze voor zijn leven, maar ze komen uiteindelijk voor de moeilijkste beslissing van hun leven... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2019

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Mea culpa (e-Book)
    Mea culpa’ is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci FrenchWanneer een alleenstaande moeder de hand van haar zoontje even loslaat, gebeurt het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2016

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De donor (e-Book)
    Het leven van Lizzie’s dochter Meg wordt gered door een geslaagde harttransplantatie. Lizzie is de onbekende donor eeuwig dankbaar. Dan ontvangt ze een brief van Karen, die zich voorstelt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Ik zie jou (e-Book)
    Na haar succesdebuut ‘Mea culpa’ (I Let You Go) slaagt Clare Mackintosh er opnieuw in een geweldige thriller te schrijven. ‘Ik zie jou’ (I See You) is een thriller over forenzen, routines en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2017

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Gegijzeld (e-Book)
    Het huwelijk van stewardess Mina staat op springen en de zorgen om haar dochtertje zijn groot, dus wanneer ze wordt geselecteerd om te werken op de eerste non-stop vlucht van Londen naar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Valse hoop (e-Book)
    Valse hoop’ (‘Let Me Lie’) is de derde thriller van Clare Mackintosh. Ze brak door met haar sensationele debuut ‘Mea culpa’(‘I Let You Go’). Ook haar tweede boek ‘Ik zie jou’ (‘I See You’)... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De understudy (e-Book)
    Hoe ver zou je gaan om je dochter te beschermen? vragen auteurs Sophie Hannah, BA Paris, Clare Mackintosh en Holly Brown zich af in De understudy. Carolyn, Bronnie, Elise en Kendall zijn de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020

    Niet beschikbaar

    9,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar