8 titels gevonden in vanaf

Sorteer op:

  • Hotel van sneeuw (e-Book)
    In Hotel van sneeuw van Noortje Brink hebben Stella en Joost een moeilijk jaar achter de rug. De verbouwing van hun woning sleept zich maar voort, waardoor ze nu tussen het puin moeten... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2019

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Bloedhitte (e-Book)
    Bloedhitte is de nieuwe thriller van Noortje Brink, auteur van Hotel van sneeuw. Lieneke is net gescheiden en kan de herinneringen aan haar ex-man maar moeilijk onderdrukken. Dat hij op een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De lockdown (e-Book)
    De lockdown is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van Hotel van sneeuw en Bloedhitte. De eenendertigjarige Patricia werkt als directiesecretaresse op een administratiekantoor.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Waddenstorm (e-Book)
    Waddenstorm is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van de spannende pagetuners Hotel van sneeuw, Bloedhitte en De lockdown. Het is bijna herfstvakantie en Marieke plant spontaan... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2020

    Niet beschikbaar

    2,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Dun ijs (e-Book)
    Dun ijs is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van de bestsellers Hotel van sneeuw, Bloedhitte en Waddenstorm. Voor fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van Rijn. In de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Schaduwdag (e-Book)
    Schaduwdag is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van de spannende bestsellers Hotel van sneeuw, Waddenstorm en Dun ijs. Voor de fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Zonnevlam (e-Book)
    Zonnevlam is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van de spannende bestsellers Hotel van sneeuw, Waddenstorm en Dun ijs. Voor de fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Golfslag (e-Book)
    Met Golfslag zet Noortje Brink een ijzingwekkende thriller neer over de succesvolle thrillerschrijver Vera Jonkers, die naar de Costa del Sol vlucht als ze wordt bedreigd. Voor de lezers van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar