3 titels gevonden in vanaf € 19,99

Sorteer op:

  • Jean-Christophe 3 - Het einde van een reis (e-Book)
    In Jean-Christophe 3 – Het einde van een reis ontvlucht de Duitse componist Jean-Christophe na een bewogen periode Parijs en vindt rust in de bergen van Zwitserland. Voor de lezers van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2024
    Download direct dit e-Book
    19,99
    e
  • Dageraad (e-Book)
    Een schitterende, herontdekte romancyclus van de in vergetelheid geraakte Nobelprijswinnaar Romain Rolland – voor de lezers van Marcel Proust, Stefan Zweig en Roger Martin du Gards De... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2023
    Download direct dit e-Book
    19,99
    e
  • Jean-Christophe 2 - In Parijs (e-Book)
    In Jean-Christophe 2 – In Parijs volgen we de Duitse componist Jean-Christophe die, nadat hij zijn geboortedorp is ontvlucht, een nieuw bestaan probeert op te bouwen in de Franse... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2023
    Download direct dit e-Book
    19,99
    e