8 titels gevonden in vanaf € 3,59

Sorteer op:

  • Ramkoers naar romantiek (e-Book)
    Ramkoers naar romantiek is het eerste deel in de feelgoodserie Cupid-o-scoop van Vanessa Gerrits. Toen Samantha aan de slag ging bij het toonaangevende vrouwentijdschrift Lyf & Styl,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2022

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Week van de waterman (e-Book)
    Week van de Waterman is het tweede deel in de feelgoodserie Cupid-o-scoop van Vanessa Gerrits. Ondanks haar ietwat moeizame eerste ervaringen met het daten volgens de dierenriem went... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2022

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Zilveren vleugels (e-Book)
    Een jaar nadat Max Lucy’s vleugels stal (en Lucy Max’ hart stal) is hij vastberadener dan ooit om haar vleugels terug te geven. Dankzij een mechanisch prototype van angellicumzilver zullen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2020
    Download direct dit e-Book
    3,59
    e
  • Leef, lach, loch (e-Book)
    Leef, lach, loch is de innemende en sprankelende feelgoodroman van Vanessa Gerrits. Voor fans van Sophie Kinsella, Jill Mansell en Marijke Vos. Met haar drieëntwintig jaar is Esme aan de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Verliefd, verloofd, verkleumd (e-Book)
    De kerstnovelle Verliefd, verloofd, verkleumd van Vanessa Gerrits is het warme en sprankelende vervolg op Leef, lach, loch. Het is begin december en Esme is dolgelukkig: Rory komt naar de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Droom, durf, donut (e-Book)
    In Droom, durf, donut van Vanessa Gerrits, het derde deel in de serie North Ness Inn, staat donutbakker Shaena in de spotlights. In Droom, durf, donut werkt Shaena O’Daleigh in Schotland... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Hoofd, hart, haggis (e-Book)
    Hoofd, hart, haggis is het vierde en laatste deel in de North Ness Inn-serie van Vanessa Gerrits. In Hoofd, hart, haggis van Vanessa Gerrits heeft Esme een volle agenda. Haar eerste... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Op sleeptouw (e-Book)
    In 'Op het Slappe Koord' kwam de 27-jarige Marie Demoorteleer terecht bij het 18+ damescircus Cirque du Girl Power. Ze vond er vriendschap, vrijheid en iets dat verdacht veel weg had van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2021
    Download direct dit e-Book
    3,99
    e