1.924 titels gevonden in Literaire thriller vanaf € 0,99

Sorteer op:

  • De twaalf (e-Book)
    Nadat de wereld bijna ten onder ging door een geheim medisch experiment, probeert een groep mensen te overleven tussen de besmette viralen. Ze dolen door Amerika, op zoek naar de oplossing... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2012
    Download direct dit e-Book
    6,99
    e
  • Achtste bekentenis (e-Book)
    Tijdens een high societyfeest in San Francisco verbergt zich dicht bij het feestgedruis een moordenaar. Slachtoffers zijn Isa en Ethan Bailey, een van de populairste stellen van de stad. De... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2010
    Download direct dit e-Book
    6,99
    e
  • Château fatale (e-Book)
    Leonie Fougard is journaliste bij Le Figaro. Als haar vriend op afschuwelijke wijze wordt vermoord, gaat zij op zoek naar de daders. Maar de opdrachtgever, een albinoneger genaamd Edelweiss,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,99
    e
  • Alles te verliezen (e-Book)
    Claires leven is geslaagd. Ze is een aantrekkelijke vrouw van in de dertig en woont op een van de meest idyllische plekken in Nederland, in een prachtig gerenoveerde boerderij samen met haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2011

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Morten (e-Book)
    De ambitieuze politicus Morten Mathijsen stevent af op een glorieuze verkiezingsoverwinning. Zijn partij, De Nieuwe Liberalen, gaat verrassend aan kop in de peilingen. Mathijsen is de tweede... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2014
    Download direct dit e-Book
    4,49
    e
  • Onder wolven (e-Book)
    In Onder wolven van Alex Beer moet Isaak Rubinstein infiltreren in de Gestapo om zijn familie te redden. Nürnberg, 1942. Om te voorkomen dat zijn familie gedeporteerd wordt vraagt Isaak... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Valse getuige (e-Book)
    De verbluffende nieuwe thriller van #1 bestsellerauteur Karin Slaughter! Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2020

    Niet beschikbaar

    13,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De Camino (e-Book)
    Het is precies een jaar geleden dat Lottes man onverwacht zelfmoord pleegde tijdens het wandelen van de Camino. Emil had als vluchteling uit Bosnië en Herzegovina een moeilijke jeugd, maar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2020

    Niet beschikbaar

    12,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Zonnevlam (e-Book)
    Zonnevlam is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van de spannende bestsellers Hotel van sneeuw, Waddenstorm en Dun ijs. Voor de fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Koninkrijk (e-Book)
    Een ijzingwekkende tragedie over twee broers, één vrouw en een nooit opgeloste moord uit het verleden. Roy Opgard heeft het afgelegen Noorse bergdorp waar hij is opgegroeid nooit verlaten,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2021
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Stad van spiegels (e-Book)
    Het is stil geworden in de wereld. De Twaalf zijn vernietigd en de honderd jaar durende heerschappij van het duister is voorbij. Langzaam komen de overlevenden weer tevoorschijn,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    6,99
    e
  • Stalker (e-Book)
    Hij ziet je, hij filmt je, hij wil je. Zweden is in de ban van een seriemoordenaar. Hij filmt zijn slachtoffers vanuit het donker, thuis waar ze zich veilig wanen, en plaatst het filmpje... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2014
    Download direct dit e-Book
    6,99
    e
  • De vrouw met het dodenmasker (e-Book)
    De vrouw met het dodenmasker van Mads Peder Nordbo – auteur van Meisje zonder huid en Koude angst – is bloedstollend spannend: een ijzingwekkende Arctische thriller! Een man wordt dood... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2021

    Niet beschikbaar

    9,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Dodenherdenking (e-Book)
    De Tweede Wereldoorlog eindigde decennia terug. Maar heeft hij zijn laatste slachtoffer al opgeëist? 2019 - In een kanaal bij Baflo wordt het lichaam van een lokale wethouder gevonden. Ze... Meer
    EPUB|
    Mei 2021
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Façade (e-Book)
    Hij leek zo aardig. Dat je hem ontmoette, was toeval. Of niet? Twee jaar na haar pijnlijke scheiding komt jonge moeder Iris van der Steen eindelijk aan vakantie toe. Een roadtrip dwars... Meer
    EPUB|
    Maart 2019
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Bewezen diensten (e-Book)
    In de duinen van IJmuiden wordt het skelet van een grote man opgegraven. Een kogelgat in zijn schedel wijst in de richting van een misdaad. De grote onbekende laat Onno Braks, journalist van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2011
    Download direct dit e-Book
    4,49
    e
  • Mea culpa (e-Book)
    Mea culpa’ is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci FrenchWanneer een alleenstaande moeder de hand van haar zoontje even loslaat, gebeurt het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2016

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Dodenmasker (e-Book)
    Op een prachtige lentedag in april verdwijnt de vijftienjarige Oscar spoorloos. Oscar is het middelste kind uit een rijke, excentrieke familie uit Kopenhagen, en men gaat er aanvankelijk van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Acqua Alta (e-Book)
    De Amerikaans archeologe Brett Lynch wordt bruut in elkaar geslagen voor de deur van haar Venetiaanse woning. Met uitzondering van commissario Guido Brunetti maakt men zich er bij de politie... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2013
    Download direct dit e-Book
    6,99
    e
  • De duisternis tussen ons (e-Book)
    Tijdens een winderige week in oktober verrast de 25-jarige Emmie haar ouders in hun huis in de archipel van Stockholm. Ze wil weten wat er echt gebeurde met haar broertje Robin, die verdween... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2020
    Download direct dit e-Book
    13,99
    e
  • Zeevlam (e-Book)
    Elke vrijdagmiddag spreekt Ellen af met haar vriendinnen Dayenne, Suusje en Kelly bij de Scheveningse strandtent Hemels om het weekend lekker feestend in te luiden. Ze drinken, ze dansen en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2014
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • De dorst (e-Book)
    Er loopt een moordenaar rond. De politie vindt het lichaam van een vrouw; een internetdate werd haar fataal. Haar verwondingen wijzen erop dat er een bijzonder agressieve moordenaar aan het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2017
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Genadeloos (e-Book)
    Inspecteur Will Trent lijkt, gesterkt door zijn liefde voor Sara Linton, eindelijk afscheid te kunnen nemen van zijn verleden. Maar wanneer zijn collega Amanda Wagner hem bewust buiten het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2019

    Niet beschikbaar

    7,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Poppenspel (e-Book)
    Mo Hayder Poppenspel Als onverklaarbare stroomstoringen leiden tot een serie gruwelijke incidenten op de beveiligde krankzinnigenafdeling van Beechway, slaat de angst van de patiënten over... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2013

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Vergiffenis (e-Book)
    Commissario Brunetti wordt door een vriendin benaderd om een oogje te houden op haar zoon, omdat ze hem van drugsgebruik verdenkt. Als haar man vervolgens midden in de nacht bewusteloos... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2019
    Download direct dit e-Book
    13,99
    e
  • Hitte (e-Book)
    Nina Bloom leidt een zorgeloos leventje in Key West, ze is getrouwd met een knappe agent en in verwachting van hem. Haar wereld stort echter in wanneer een vreselijk geheim uit het verleden... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2012
    Download direct dit e-Book
    2,99
    e
  • Terug naar de kust (e-Book)
    Nadat Maria abortus heeft laten plegen wordt ze met de dood bedreigd. Ze duikt onder bij haar zus. Terwijl haar dierbaren aan Maria s geestelijke gezondheid beginnen te twijfelen, komt haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2011

    Niet beschikbaar

    9,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Spanning - ebook (e-Book)
    'Spanning' speelt zich af in Amsterdam in 1980. Jeroen Wielmeijer moet onder grote druk zijn proefschrift over stress voltooien, maar zijn onderzoeksresultaten zijn anders uitgevallen dan... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2012

    Niet beschikbaar

    1,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Zondaarskind (e-Book)
    De tachtigjarige Geertruida Amalia Langhout verloor op jonge leeftijd haar ouders en groeide op bij de hardvochtige Zusters van Liefde. Als ze als dienstbode bij een gegoede familie in... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2011

    Niet beschikbaar

    9,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Dossier 64 (e-Book)
    Naar aanleiding van een gewelddadige overval op een bordeelhoudster in Kopenhagen duikt Rose, de eigenzinnige assistente van brigadier Carl Mørck, op de kwestie van een jaren geleden... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2011
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1
...